Бензиновий генератор TAGRED TA980 1,25 кВт
- Нет в наличии
- Код: TA980










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20

Бензиновий генератор TAGRED TA980 - генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду, відпочинку та дачі. Номінальна/максимальна потужність генератора становить 0.98/1.25 кВт.
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Характеристики:
Виробник: Tagred
Ємність паливного баку, л.: 4
Вага, кг.: 15/16
Габарити ШхДхВ, мм.: 380х320х320
Генератор має вольтметр: Да
Датчик рівня палива: Да
Максимальна потужність: 1.25 кВт
Потужність двигуна 1,55 кВт
Напруга, В.: 230 В
Номінальна потужність: 0.98 кВт
Розхід палива, л/ год.: 0,4
Рівень шуму, дБ: 62
Тип двигуна: 2-х тактний, з повітряним охолодженням
Тип запуску: ручний
Частота: 50 Гц
Гарантія: 12 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tagred |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная мощность | 1.25 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 0.98 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | открытого типа |
| Расход топлива, л/кВт*ч: | 0,4 |


