Инверторный генератор MAST GROUP YH4000io, 3 кВт
- Нет в наличии
- Код: YH4000io




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io- потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків.
Підходить для постійного та тривалого використання.
ПРИЗНАЧЕННЯ: Забезпечити електрикою усі прилади будинку (у тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику – усі інструменти.
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередач, а також як мобільне джерело електрики для комунальних та дорожніх служб.
Характеристики:
Країна виробник: Німеччина
Конструкція: Портативна
Тип палива: Бензин
Напруга: 230 В
Частота струму: 50 Гц
Номінальна потужність: 2,8 кВт
Максимальна потужність: 3 кВт
Захист від перевантаження: Так
Кількість фаз: 1
Рівень шуму: 72 дБ
Наявність вольтметра: Так
Датчик рівня мастила: Так
Кількість циліндрів: 1
Тип двигуна: 4-тактний
Тип запуску: ручний стартер
Час безперервної роботи: 4 ч
Охолодження: повітряне охолодження
Клас: побутовий
Захист двигуна від низького рівня масла: є
Витрата палива (р. кВатт): 374 г/кВт·год
Рекомендований тип масла: SAE 10W-30
Вихід USB: є
Вихід 12 В: є
Призначення: для котла для будинку/дачі
Можливість встановлення автоматики: Немає
Вага: 26 кг
Висота: 45 мм
Ширина: 40 мм
Довжина: 46 мм
Гарантійний термін: 12 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAST GROUP |
| Напряжение | 220 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик уровня масла | Да |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 10 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Время работы | 5 ч |
| Габариты | 448х395х460 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик уровня топлива | Да |
| Макс. мощность | 3 кВт |
| Номин. мощность при 220 В | 2,8 кВт |
| Обмотка | медная |
| Объем масла | 0,6 л |
| Расход топлива (при непрерывной работе) | 200/250мл 1кВт/ч |
| Стабилизатор напряжения (AVR) | Да |
| Тип двигателя | 4-тактный |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип кожуха | открытый |
| Топливо | Бензин |
| Частота | 50 Гц |


