Сапборд Aqua Marina Magma 11'2" - надувная доска для САП серфинга, sup board
- Нет в наличии
- Код: BT-21MAP







- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Надувна дошка SUP Aqua Marina Magma BT-21MAP – оновлена модель Magma 2021 року від компанії Aqua Marina.
Порівняно з САП дошками минулих років вона стала ще довшою та має більшу вантажопідйомність.
А вдосконалена технологія Drop Stitch Light дозволила знизити її вагу і досягти більшої жорсткості.
Ще одна перевага САП борда Magma 2021 - наявність 4 сталевих кілець в центральній частині.
Вони дозволяють встановити на SUP board зручне сидіння та зробити відпочинок комфортнішим.
SUP board чудово підходить для різних видів активного відпочинку на воді – подорожей, серфінгу чи САП-йоги.
Насолоджуйтесь видами природи з незвичайного ракурсу, змагайтеся з друзями або заряджайте енергією чудових світанків.
Надувна дошка SUP Magma BT-21MAP дає для цього всі можливості. Вона також використовується для здачі у прокат.
Досить широка САП дошка має гарну стійкість і тому підходить для райдерів з початковим та середнім рівнем підготовки.
Інші особливості конструкції надувної САП дошки Aqua Marina Magma BT-21MAP:
- Склеювання за технологією термозварювання забезпечує високу надійність швів. Це дозволяє САП витримувати тиск до 15 psi.
- Текстуроване EVA-FOOTPAD покриття. Завдяки йому ноги райдера не ковзають на САП дошці, і він почувається на ній набагато впевненіше.
- Великий плавець підвищення курсової стійкості САП дошки. Slide-in плавець із армованого скловолокном нейлону встановлюється в базу на дні САПу. Для цього достатньо вставити його в паз та закріпити пластиковим фіксатором.
- Система кріплення багажу на носі дошки SUP. Беріть із собою необхідні у подорожі речі та будьте впевнені, що вони не впадуть у воду.
- Піднятий ніс для плавнішого ковзання надувної сапдоски по бурхливій воді.
- Стильний принт на верхньому боці САП борда.
- Ручка, яка дозволяє переносити накачаний SUP board однією рукою.
У комплекті з надувною дошкою SUP також поставляється:
- Насос подвійної дії для швидкого накачування;
- Плавник;
- Страхувальний лиш;
- Трискладове весло, що розсувається, з довжиною, яка може регулюватися від 175 до 220 см.
- Рюкзак для транспортування, в який міститься не тільки SUP board, але й аксесуари до нього.
Характеристики:
Тип дошки: надувна
Довжина: 11ʹ2
Ширина: 33ʹ
Товщина: 6"
Розміри дошки (ДхШхТ), см: 340х84х15
Об'єм, л: 330
Максимальний тиск, Psi: 15
Кількість камер, прим.: 1
Вага дошки, кг: 9.5
Матеріал корпуса: тканина ПВХ
Кількість шарів ПВХ: 1
Спосіб з'єднання швів: термозварювання
Матеріал протиковзкого покриття: EVA
Кількість плавців, прим.: 1
Матеріал плавника: нейлон армований скловолокном
Розмір плавника (ДхШ), см: 22х18
Тип весла: трискладове
Довжина весла, см: 175
Вага весла, г: 1100
Діапазон регулювання весла, см: 175-220
Матеріал весла: алюміній, нейлон армований скловолокном
Ручки для перенесення, шт.: 1
Буксирувальне кільце: є
Кріплення багажу: носове
Розмір рюкзака (ДхШхВ), см: 46х27х94
Максимальне навантаження, кг: 150
Застосовувані технології: Drop Stitch Light
Комплектація: весло 1 шт., картонна упаковка 1 шт., плавник 1 шт., ремкомплект 1 шт., ручний насос 1 шт., сап дошка 1 шт., страховий зайв 1 шт., рюкзак транспортувальний 1 шт.
Країна виробник: Китай
Гарантія, міс.: 24 – на дошку, 12 – на аксесуари
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aqua Marina |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес всего комплекта, кг | 10,6 |
| Вес доски, кг | 9,5 |
| Гарантия, мес | 24 - на доску, 12 - на аксессуары |
| Грузоподъемность, кг | 150 |
| Длина доски, см | 340 |
| Длина, фут/дюйм | 11'2" |
| Крепление плавников | US finbox |
| Максимальное давление, PSI | 15 |
| Назначение | прогулочная |
| Производитель товара | Aqua Marina |
| Рекомендуемое давление, PSI | 13-15 |
| Технологии | Drop Stitch Light |
| Тип | Надувные |
| Толщина доски, см | 15 |
| Толщина, дюйм | 6" |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина доски, см | 84 |
| Ширина, дюйм | 33" |


