Сапборд Aztron NEBULA 2+1 Person 12'10" iSUP - надувная доска для САП серфинга, sup board
- Нет в наличии
- Код: AS-800D










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Веслувати вдвічі веселіше на даній дошці NEBULA air SUP, створеній для двох райдерів і невеликого супутника спереду.
Дошка оснащена багатьма функціями, як і будь-яка інша дошка Aztron: технологія Double Double, кілька ручок для перенесення 4+1, розташованих навколо краю дошки та носа, щоб легко носити її на воду; Налаштування подвійних плавників для кращого відстеження та ковзання.
Дошка комплектується з передніми банджі-шнурами, щоб ви та ваші супутники могли зберігати сухі сумки або холодильну коробку, щоб перетворити це на справжню пригоду.
Унікальна двокамерна структура Aztron і матеріал Double Layer Fusion справді відіграють важливу роль, коли справа доходить до цієї гігантської дошки 2+1, яка залишається жорсткою та стабільною для веслування.

Характеристики:
Довжина дошки, фут/см: 12'10"/ 390
Ширина дошки, дюйм/см: 34" / 86
Товщина дошки, дюйм/см: 6" / 15
Вага дошки, кг: 16
Вантажопідйомність, кг: 210
Об'єм, л: 460
Розмір весла, см: 160 - 215 (трьохсекційне)
Матеріал весла: алюміній
Кількість плавників, шт: 2
Максимальний тиск, PSI: 15
Розмір рюкзака, л: 45 х 35 х 103
Комплект: Дошка SUP, Ручний насос, Весло - 2, Сумка, Плавник - 2 шт, Страхувальний ліш.
Гарантія, міс: 12
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aztron |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип доски | Для SUP серфинга |
| Основные характеристики | |
| Вес доски, кг: | 16 |
| Длина доски, фут/см: | 12'10"/ 390 |
| Комплект: | Доска SUP, Ручной насос, Весло - 2, Сумка, Плавник - 2 шт, Страховочный лиш |
| Максимальное давление, PSI: | 15 |
| Материал весла: | алюминий |
| Толщина доски, дюйм/см: | 6" / 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность, кг: | 210 |
| Длина весла | 160 - 215 |
| Объем, л | 460 |
| Размер рюкзака: | 45 х 35 х 103 |
| Технология | Double Chamber |
| Ширина доски, дюйм/см: | 34" / 86 |


