SUP борд под фойл и винг Aztron FALCON AIR X Foil 5'10"
- В наличии
- Код: AS-201F







- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Нова дошка FALCON AIR X 5'10" є більш компактною версією спеціальної дошки для крила, яка пропонує простіше увійти у світ фойлу.
Це ідеальна дошка для райдерів, які тільки починають знайомитися зі світом фойлу.
Переваги:
- антиковзкий упор для стопи,
- завдяки технології DOUBLE CHAMBER (подвійної камери) дошка більш міцна і надійна,
- в комплект входить все необхідне для виходу на воду,
- при пошкодженні однієї з камер сап борд залишиться на плаву,
- піднесений ніс полегшує прохідність хвилею,
- протиковзне покриття EVA дозволяє стійко стояти на широкій формі дошки і забезпечує більш стійке положення райдера
Характеристики:
Тип дошки: надувна
Довжина: 5'10"
Ширина: 29"
Товщина: 4.75"
Розміри дошки (ДхШхТ), см: 178x73x12
Об'єм, л: 135
Максимальний тиск, Psi: 15
Кількість камер, прим.: 2
Вага дошки, кг: 7
Матеріал корпуса: тканина ПВХ
Кількість шарів ПВХ: 2
Спосіб з'єднання швів: термозварювання
Матеріал протиковзкого покриття: EVA
Ручки для перенесення, шт.: 2
Буксирувальне кільце: є
Кріплення багажу: ні
Розмір рюкзака (ДхШхВ), см: 40 х 25 х 93
Максимальне навантаження, кг: 100
Застосовувані технології: Double Chamber, Double Layer Fusion
Комплектація: картонна упаковка 1 шт., ручний насос 1 шт., сап дошка 1 шт., страхувальний ліш 1 шт., рюкзак транспортувальний 1 шт.
Країна виробник: Китай
Гарантія, місяців: 12
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aztron |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес доски, кг | 7 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Длина, в футах | 5'10" |
| Длина, см | 178 |
| Комплект | картонна упаковка 1 шт., ручний насос 1 шт., сап дошка 1 шт., страхувальний ліш 1 шт., рюкзак транспортувальний 1 шт. |
| Максимальное давления, PSI | 15 |
| Максимальное количество райдеров | 1 |
| Объём, л: | 135 |
| Размер рюкзака: | 40 х 25 х 93 см |
| Толщина доски, дюйм | 4.75" |
| Толщина доски, см: | 12 |
| Ширина, в дюймах | 29" |
| Ширина, см | 73 |


