Сапборд Z-Ray X-RIDER DELUXE X2 10'10" - надувная доска для САП серфинга, sup board
- В наличии
- Код: 41518-




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сапборд DELUXE X2 - одна із самих популярних та універсальних дошок у Z-Ray.
Серія X-RIDER присутня на ринку надувних дошок вже 4 роки, що означає величезну довіру до цієї моделі та серії.
Доступний універсал, з круглим носом і простим і зрозумілим кольоровим принтом на поверхні килимка, радуватиме будь-якого новачка в САП греблі.
Дошка має класичну ширину 81 см, а значить максимально стабільна і стійка для будь-якого новачка-гребця або стане чудовою сімейною універсальною сапдоскою.

Комплектація:
- Сап дошка
- Рюкзак для перенесення
- Весло трьохсекційне
- Ліш страхувальний
- Насос двосторонній
- Адаптер для автомобільного насосу
Характеристики:
Довжина, фут: 10'10"
Ширина, дюйм: 32"
Товщина, дюйм: 6"
Довжина доски, см: 330
Ширина доски, см: 81
Товщина доски, см: 15
Об'єм, л: 293
Вантажопідйомність, кг: до 150 кг
Вага дошки, кг: 13,9
Гарантія, міс.: 12
Плавник: 1 знімний
Максимальний тиск, PSI: 15

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Z-Ray |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность, кг | до 150 кг |
| Длина доски, см | 330 |
| Ширина доски, см | 81 |
| Толщина доски, см | 15 |
| Максимальное давление, PSI | 15 |
| Рекомендуемое давление, PSI | 13-15 |
| Назначение | прогулочная |
| Цвет | Белый, Бирюзовый, Серый |
| Тип | Надувные |
| Вес доски, кг | 13,9 |
| Длина, фут/дюйм | 10'10" |
| Ширина, дюйм | 32" |
| Толщина, дюйм | 6" |
| Крепление плавников | slidebox |
| Производитель товара | Z-Ray |
| Страна регистрации бренда | Китай |


