Подводная цветная видеокамера Lucky FL180PR с видео/фото записью
- В наличии
- Код: FL180PR



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Детальна інформація Lucky FL180PR
Підводна камера для зимової риболовлі Lucky FL180PR з функцією відеозапису оснащена компактним водонепроникним корпусом та кольоровим дисплеєм діагоналлю 4.3” (11 см). Має таку ж високу чіткість та контрастність зображення, як і попередня модель.
Ця підводна відеокамера застосовується не лише на зимовій, а й на літній рибалці для детального дослідження підводного світу та наявності риби. Але все ж таки для зимової риболовлі вона є найбільш затребуваним пристроєм, оскільки дозволяє точно побачити наявність риби в передбачуваному місці лову, а також її клювання.
Використовуючи камеру Lucky FL180PR для підлідного вилову риби результативність і захоплюючість рибалки багаторазово збільшуються. І все це завдяки тому, що Вам тепер буде легше знайти рибу, простежити за її поведінкою у Вашої наживки, побачити гру своєї приманки на глибині.
Ця підводна відеокамера дуже проста в управлінні, навчитися користуватися їй не складе особливих труднощів.
З підводною камерою Lucky FL180PR Ваша рибалка стане ще більш цікавою та комфортною. Компактні розміри та невелика вага камери дозволяють зручно використовувати її на зимовій рибалці, вона легко поміщається в кишеню рибальського костюма або ящика, при цьому не займаючи там багато місця.
Інфрачервоне підсвічування покращує зображення на глибині та при лові риби з льоду, на якому є шар снігу, що не дозволяє денному світлу проникати під воду.
Основні характеристики
| Тип товару | камера |
| Бренд | Lucky |
| Підключення камери | дротове |
| Тип дисплея | TFT, кольоровий |
| Діагональ дисплея (дюйми) | 4.3 |
| Роздільна здатність дисплея (пікселів) | 320x240 |
| Тип оптики | Color Cmos, HD 1000TVL |
| Система кодування | PAL/NTSC |
| Передача даних | на екран |
| Зовнішня пам'ять | micro SD 16 Gb |
| Кут огляду камери (градуси) | 125 |
| Джерело живлення | Li-ion аккумулятор 3.7 V |
| Водонепроникність | IPX67 |
| Функція фото та відеозапису | так |
| Ємність вбудованого акумулятора (мА*год) | 4000 |
| Підсвічування | інфрачервона |
| Протитуманна функція підводної камери | так |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Робоча температура (°C) | від -20 до 50 |
| Температура зберігання (°C) | від -20 до 65 |
| Зусилля на розрив (кг) | 15 |
| Наявність російського інтерфейсу | так |
| Зарядний пристрій | 12V/220 V |
| Довжина дроту (м) | 20 |
| Вага (кг) | 0.36 |
| Гарантія (міс) | 12 |
Габаритні розміри
| Довжина (мм) | 146 |
| Ширина (мм) | 83 |
| Висота (мм) | 45 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lucky |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подводная видеокамера |
| Цвет | Черный |
| Основні характеристики | |
| Ємність вбудованого акумулятора (мА*год) | 4000 |
| Діагональ дисплея (дюйми) | 4.3 |
| Зовнішня пам'ять | micro SD 16 Gb |
| Кут огляду камери (градуси) | 125 |
| Протитуманна функція підводної камери | Да |
| Підключення камери | дротове |
| Робоча температура (°C) | від -20 до 50 |
| Роздільна здатність дисплея (пікселів) | 320x240 |
| Тип дисплея | TFT, кольоровий |
| Тип оптики | Color Cmos, HD 1000TVL |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | IPX67 |
| Источник питания | Li-ion аккумулятор 3.7 V |
| Количество светодиодов | 4 |
| Подсветка | інфрачервона |
| Система кодирования | PAL/NTSC |


