Подводная цветная видеокамера Lucky FF3308-8
- В наличии
- Код: FF3308-8


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детальний опис товару Підводна кольорова відеокамера Lucky FF3308-8
Особливості:
- Використовується для рибного лову і огляду підводних пам'яток.
- ІК підсвічування, що забезпечує можливість ширшого огляду, дистанція до 5-7 м.
- Підводна камера із захистом проти мутної води
- Легкий і зручний пластиковий кейс для перенесення і зберігання.
Оснащена компактним водонепроникним корпусом підводна відеокамера Lucky допомагає за менший час добитися більшого улову.
Завдяки детальному спостереженню за всім, що відбувається під водою, результативність риболовлі збільшується багаторазово. Все тому, що з таким приладом рибалці набагато простіше:
- оцінити кількість риби в тому або іншому місці;
- простежити за поведінкою риб і приманкою;
- визначити оптимальну глибину;
- почекати найбільш слушний для підсічки момент.
Основні характеристики
| Тип товару | камера |
| Бренд | Lucky |
| Підключення камери | дротове |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея (дюйми) | 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея (пікселів) | 320x240 |
| Система кодування | PAL/NTSC |
| Канал прийому | AV/Camera |
| Передача даних | на екран |
| Кут огляду камери (градуси) | 75 |
| Джерело живлення | Li-ion аккумулятор 3.7 V |
| Тривалість роботи на повному заряді (год) | 6 |
| Споживана потужність камери (Вт) | 2 |
| Ємність вбудованого акумулятора (мА*год) | 4000 |
| Підсвічування | інфрачервона |
| Протитуманна функція підводної камери | так |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Робоча температура (°C) | від -20 до 50 |
| Температура зберігання (°C) | від -10 до 50 |
| Зусилля на розрив (кг) | 30 |
| Наявність російського інтерфейсу | так |
| Зарядний пристрій | 12 V |
| Довжина дроту (м) | 20 |
| Вага (кг) | 0.441 |
| Гарантія (міс) | 12 |
Габаритні розміри
| Довжина (мм) | 143 |
| Ширина (мм) | 85 |
| Висота (мм) | 27 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lucky |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подводная видеокамера |
| Цвет | Желтый |
| Основні характеристики | |
| Ємність вбудованого акумулятора (мА*год) | 4000 |
| Діагональ дисплея (дюйми) | 3.5 |
| Кут огляду камери (градуси) | 75 |
| Протитуманна функція підводної камери | Да |
| Підключення камери | дротове |
| Робоча температура (°C) | від -20 до 50 |
| Роздільна здатність дисплея (пікселів) | 320x240 |
| Тип дисплея | Цветной |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Li-ion аккумулятор 3.7 V |
| Количество светодиодов | 4 |
| Подсветка | інфрачервона |
| Система кодирования | PAL/NTSC |


