Сапборд Focus SUP Hawaii OBY 10'6" x 32" x 5" - надувная доска для САП серфинга, sup board
- Нет в наличии
- Код: OBY10'6





+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна модель у одному з найпопулярніших розмірах 10'6.
САП-дошка розрахована на максимальну вагу райдера 150 кг і підходить для чоловіків і жінок.
Focus SUP Hawaii 10'6 підійде для тих, хто хоче освоїти SUP, але не готовий одразу суттєво витратитися на нове захоплення.
Ця модель підійде для моря та гладкої води.
Вона чудово виглядає, легко ковзає по воді та укомплектована всім необхідним – все, що потрібно для гарного старту.
Дана дошка Focus SUP Hawaii виготовлена із високоякісного ПВХ на міцній текстильній основі щільністю 1000 den.
Торці дошки оздоблені подвійним посиленим кантом, що також додає жорсткості.
Комплектація

- SUP-Дошка
- Плавник USbox Fin
- Регульоване трискладне весло, що складається (Алюміній + ABS пластик)
- Страхувальний ліш
- Насос високого тиску
- Ремонтний комплект
- Система банджі
- Буксирувальні кільця на носі та хвості
- Додаткові ручки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Focus |
| Состояние | Новое |
| Тип доски | Для SUP серфинга |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес комплекта, кг: | 17,5 |
| Грузоподъемность, кг | 150 |
| Длина доски, см | 320 |
| Длина, фут/дюйм | 10'6" |
| Максимальное давление, PSI | 18 |
| Назначение | прогулочная |
| Производитель товара | Focus |
| Рекомендуемое давление, PSI | 15 |
| Страна регистрации бренда | США |
| Технологии | MSL |
| Тип | Надувная |
| Толщина доски, см | 13 |
| Толщина, дюйм | 5" |
| Ширина доски, см | 81 |
| Ширина, дюйм | 32" |


