Подводная цветная камера Fisher CR110-9L 15M кабель (без записи видео)
- Нет в наличии
- Код: CR110-9L 15


- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Підводна камера Fisher CR110-9L з кабелем 15 м: незамінний помічник рибалки
Підводна камера Fisher CR110-9L з кабелем 15 м - це відмінний варіант для вивчення придонного шару водойми на наявність коряг, рослинності або риби.
Вона може використовуватися як для зимової, так і для літньої риболовлі.
Також цей девайс стане хорошим доповненням до будь-якого ехолоту, разом вони дадуть вам максимально повну картину про водойму.
Особливості камери:
- Великий дисплей з діагоналлю 9 дюймів дозволить вам чітко бачити підводний світ.
- Наявність козирка від сонця захистить екран від відблисків.
- Підсвічування вбудоване в камеру, її можна відключити в разі потреби.
- Кабель довжиною 15 метрів дозволить вам вивчити велику площу водойми.
- Алюмінієвий кейс для переноски допоможе вам безпечно зберігати камеру і всі її аксесуари.
Камера Fisher CR110-9L з кабелем 15 м - це незамінний помічник для будь-якого рибалки, який цінує комфорт і ефективність.
Комплектація:
- акумулятор 1 шт.,
- зарядний пристрій від мережі 220 V 1шт.,
- інструкція 1 шт.,
- камера з котушкою кабелю 1 шт.,
- картонна упаковка 1 шт.,
- кейс 1 шт.,
- монітор 1шт.,
- набір кріплень та аксессуарів для камери 1 шт. .,
- поплавок 1 шт.,
- знімний козирок 1 шт.
Характеристики:
Довжина кабелю, м: 15
Діагональ екрану, дюйм: 9"
Роздільна здатність екрану, px: 800х480
Час автономної роботи, год: 7
Способи заряджання: мережа 220 V
Підключення камери до монітора: провідне
Підсвічування камери: інфрачервоне
Вимкнення підсвічування: є
Кількість випромінювачів: 12
Кут огляду камери: 120
Сенсор камери: Color CMOS
Роздільна здатність камери, TVL: 1000
Кількість мегапікселів: 0.3
Фокусна відстань камери, мм: 4
Запис відео: немає
Екран: LCD
Яскравість екрану, cd/m²: 300
Кут огляду екрана, градусів: 150°
Виведення інформації на екран: відеоспостереження
Поворот зображення: є
Робочий діапазон температур, °C: -20 +60
Потужність, Вт: 3
Джерело живлення: зовнішній акумулятор
Тип живлення: Li-ion акумулятор 12 V
Ємність акумулятора, mAh: 4500
Зарядний пристрій: AC 100-240V, DC 12.6V 1A
Захисний козирок: є
Матеріали корпусу монітора: ABS пластик
Матеріали корпусу камери: захисне скло, метал, пластик, сапфірове скло
Матеріали кабелю камери: кевларові нитки, мідь, термопластичний поліуретан
Габарити кейсу (ДхШхВ), см: 27х19.5х11.5
Вага кейсу (з комплектом), кг: 2.1
Вага камери, г: 87
Діаметр кабелю, мм: 2
Зусилля на розрив кабелю, кг: 30
Габарити котушки кабелю (ДхШхВ), мм: 70х70х60
Вага кабелю з котушкою, г: 160
Габарити упаковки, см: 29х14х23
Вага упаковки, кг: 2.45
Країна виробник: Китай
Гарантія, місяців: 12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fisher |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подводная видеокамера |
| Основні характеристики | |
| Вес кабеля с катушкой, г | 160 |
| Вес камеры, г | 87 |
| Вес кейса (с комплектом), кг | 2.1 |
| Вес упаковки, кг | 2.45 |
| Время автономной работы, ч | 7 |
| Вывод информации на экран | видеонаблюдение |
| Габариты катушки кабеля (ДхШхВ), мм | 70х70х60 |
| Габариты кейса (ДхШхВ), см | 27х19.5х11.5 |
| Габариты упаковки, см | 29х14х23 |
| Гарантия, месяцев | 12 |
| Диаметр кабеля, мм | 2 |
| Длина кабеля, м: | 15 |
| Емкость аккумулятора, mAh | 4500 |
| Запись видео | Нет |
| Зарядное устройство | AC 100-240V, DC 12.6V 1A |
| Защитный козырек | Да |
| Источник питания | внешний аккумулятор |
| Количество излучателей | 12 |
| Материалы кабеля камеры | кевларовые нити, медь, термопластичный полиуретан |
| Материалы корпуса камеры | защитное стекло, металл, пластик, сапфировое стекло |
| Материалы корпуса монитора | ABS пластик |
| Отключение подсветки | Да |
| Поворот изображения | Да |
| Подключение камеры к монитору | проводное |
| Подсветка камеры | инфракрасная |
| Потребляемая мощность, Вт | 3 |
| Рабочий диапазон температур, °C | -20 +60 |
| Разрешение экрана, px | 800х480 |
| Способы зарядки | сеть 220 V |
| Тип питания | Li-ion аккумулятор 12 V |
| Угол обзора камеры | 120 |
| Угол обзора экрана, ° | 150 |
| Усилие на разрыв кабеля, кг | 30 |
| Фокусное расстояние камеры, мм | 4 |
| Экран | LCD |
| Яркость экрана, cd/m² | 300 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана | 9 |


