Більярдний стіл Garlando Dallas Black (DALLAS)
- Нет в наличии
- Код: 930460


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Dallas Black (DALLAS) невеликий за розміром, із нанесеною розміткою та призначений для тих, хто має обмежений простір вдома. Модель ідеально підходить для використання дітьми та новачками, які хочуть почати грати в пул весело та невибагливо.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 110 x 55 см.
- Корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям чорного кольору прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям чорного кольору.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите класичним зеленим сукном.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи із сіткою для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу з білим битком діаметром 38 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 107 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930460 |
| Вага в упаковці | 21,2 кг |
| Вес | 20 кг |
| Вид лузи | Сітка |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Габарити упаковки | 125 x 70 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бортів, ніжок | МДФ |
| Матеріал каркасу столу | МДФ |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Розміри столу | 120 х 65 х 79 см |
| Тип игры | Американський пул |
| Цвет | Black |
| Штрихкод | 8029975907512 |


