Більярдний стіл Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4)
- Нет в наличии
- Код: 930461





+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4) розміром чотири фути та призначений для тих, хто не має багато місця вдома. Модель ідеально підходить для використання новачками, які хочуть почати грати в пул на столі з елегантним дизайном і увагою до деталей.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 140 x 70 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору сірого дуба прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Чорні опорні ніжки та поперечки кольору сірого дуба із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 48 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 122 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930461 |
| Вага в упаковці | 58 кг |
| Вес | 48 кг |
| Вид лузи | Пластик |
| Вид сукна | Taclon |
| Вікова категорія | Підліткові |
| Габарити упаковки | 170 x 97 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бортів, ніжок | МДФ |
| Матеріал каркасу столу | МДФ |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Розміри столу | 156 x 86 х 79 см |
| Тип игры | Американський пул |
| Штрихкод | 8029975908274 |



