Більярдний стіл Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7)
- Нет в наличии
- Код: 930464





+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7) - професійна модель розміром сім футів, в елегантному дизайні, оснащена всіма функціями, необхідними для якісної гри в повному комфорті.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 200 x 100 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 22 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Поручні з нанесеними маркерами для ідеального контролю траєкторій.
- Бортова гума із трикутним профілем К-66 для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі відповідають американському стандарту.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 57 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 145 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930464 |
| Вага в упаковці | 148 кг |
| Вес | 125 кг |
| Вид лузи | Пластик |
| Вид сукна | Taclon |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Габарити упаковки | 243 x 149 x 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бортів, ніжок | МДФ |
| Матеріал каркасу столу | МДФ |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Розміри столу | 225 x 125 х 79 см |
| Тип игры | Американський пул |
| Штрихкод | 8029975908021 |



