Сумка для настільної гри Stiga Gamebag 71-1145-99
- В наличии
- Код: 931190

-28%


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для настільної гри Stiga Gamebag дозволяє легко зберігати і захищати вашу гру від пилу, а також дозволяє легко брати гру з собою. Довгі ручки дають можливість повісити його на гачок. Всередині сумки ви знайдете мішечок, який ідеально підходить для додаткових частин або шайб і м’ячів, або для простого складання сумки, коли ви нею не користуєтеся. Усі настільні ігри STIGA, як хокей, так і футбол, поміщаються в сумку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931190 |
| Вес | 0,24 кг |
| Вага в упаковці | 0,25 кг |
| Вид | Сумка-чохол |
| Габарити упаковки | 3 х 16 х 29 см |
| Комплектация | Сумка-чохол |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Сумка для настільної гри Stiga Gamebag (71-1145-99) |
| Особенности | Складається в чохол |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри | 50 х 95 х 12 см |
| Стара ціна | 1249.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 1049.00 |


