Тенісний стіл Stiga Mini Table Fun Black 1011-6025-01
- В наличии
- Код: 931820




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Stiga Mini Table Fun Black – це невеликий стіл для настільного тенісу з класичним дизайном, який є одночасно компактним та привабливим. Стильний чорний стіл гармонійно впишеться у ваш дім та займе мінімум місця. Ідеально підходить для тих, хто хоче грати в настільний теніс вдома, але не має місця для більшого столу. Стіл швидко та легко розкладається та складається, коли він не використовується. Має 12-міліметрову ДВП з високоякісним покриттям та міцну нейлонову сітку – все чорного кольору.
Шведська компанія STIGA Sports AB була заснована в 1944 році. На сьогодні вважається світовим лідером у виробництві товарів для настільного тенісу і має багаті традиції виготовлення високоякісних ракеток. STIGA надає ракетки чинним чемпіонам та гравцям 1 у світі, таким як Xu Xin (10-разовий чемпіон світу), Fan Zhendong (4-разовий чемпіон світу), Chen Meng (3- разовий переможець гранд-фіналу світового туру ITTF), Zhu Yuling (4-разовий чемпіон світу). STIGA відома тим, що створює одні з найкращих ракеток безпосередньо у своїй штаб-квартирі в Ескілстуні (Швеція), працюючи в тісній співпраці з національною командою Китаю над постійною розробкою нових ракеток і технологій виробництва. На теперішній час Stiga є офіційним постачальником ракеток для національної збірної Швеції, Китаю, Сінгапуру та Гонконгу.
Розміри: 90 x 45 x 76 см
Вага: 6 кг
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Stiga: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Не використовуйте мийні засоби на основі спирту, аміаку та інших корозійних речовин. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати чохлом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Применение | для закрытых помещений |
| Материал столешницы | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931820 |
| Артикул для отображения на сайте | 931820 |
| Вес | 6,00 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Чорний |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл <br /> Сітка |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Stiga Mini Table Fun Black (1011-6025-01) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Немає |
| Размер | 90 x 45 x 76 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Толщина столешницы | 12 мм |
| Ціна | 6899.00 |


