Сітка для настільного тенісу Stiga Premium Clip ITTF 639000
- В наличии
- Код: 931821



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Stiga Premium Clip ITTF — це сітка для настільного тенісу вищого класу від компанії STIGA, розроблена для швидкого та легкого встановлення за лічені секунди. Виготовлена з міцної синьої бавовняної сітки, сітка забезпечує чудову видимість та тривалий термін служби. Міцна система затискачів дозволяє швидко прикріпити сітку до столу, забезпечуючи надійну фіксацію протягом усієї гри. Регульований натяг та висота забезпечують точну установку. Сітка схвалена ITTF для використання на офіційних змаганнях.
Шведська компанія STIGA Sports AB була заснована в 1944 році. На сьогодні вважається світовим лідером у виробництві товарів для настільного тенісу і має багаті традиції виготовлення високоякісних ракеток. STIGA надає ракетки чинним чемпіонам та гравцям 1 у світі, таким як Xu Xin (10-разовий чемпіон світу), Fan Zhendong (4-разовий чемпіон світу), Chen Meng (3- разовий переможець гранд-фіналу світового туру ITTF), Zhu Yuling (4-разовий чемпіон світу). STIGA відома тим, що створює одні з найкращих ракеток безпосередньо у своїй штаб-квартирі в Ескілстуні (Швеція), працюючи в тісній співпраці з національною командою Китаю над постійною розробкою нових ракеток і технологій виробництва. На теперішній час Stiga є офіційним постачальником ракеток для національної збірної Швеції, Китаю, Сінгапуру та Гонконгу.
Стандарти, сертифікати : сертифікована ITTF (Міжнародною федерацією настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Регульований натяг сітки
Регульована висота сітки
Вага : 1,4 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 7318686390005 |
| Артикул | 931821 |
| Артикул для отображения на сайте | 931821 |
| Вес | 1,4 кг |
| Вага в упаковці | 1,6 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 27 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регульована висота<br /> Регульований натяг |
| Применение | для закрытых помещений |
| Класс | Професійний рівень |
| Колір сітки | Синій |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Stiga Premium Clip ITTF (639000) |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Стара ціна | 4399.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 3949.00 |


