Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover 2C4-127
- В наличии
- Код: 930989

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: синій.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975925714 |
| Артикул | 930989 |
| Артикул для отображения на сайте | 930989 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Вид | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Применение | Всепогодний стіл |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 2049.00 |


