М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple AHF-013
- В наличии
- Код: 929488

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) - великий пружний м'яч діаметром 75 см, який використовується для занять фітнесом як удома, так і у спортзалі. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
Особливості:
- Anti-burst - технологія, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно спускається в разі пошкодження.
- Ножний насос для накачування йде в комплекті з м'ячем.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990477 |
| Артикул | 929488 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид | Круглі |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диаметр | 75 см |
| Код виробника товару (MPN) | AHF-013 |
| Цвет | Purple |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материалы | Полівінілхлорид (PVC) |
| Назва | М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) |
| Особенности | Антирозрив<br /> З насосом |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 849.00 |


