Чохол для тенісного столу Joola Weatherproofed 19901
- Нет в наличии
- Код: 930824





+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний водозахисний чохол Joola Weatherproofed створений для захисту вашого столу для настільного тенісу на відкритому повітрі від усіх несприятливих погодних умов, а також від подряпин і пилу. Чохол оснащений унікальною, простою у використанні системою кріплення, що включає застібку-липучку, пряжки та ремінці для забезпечення 100% захисту. Накрийте свій стіл для тенісу як у положенні для гри, так і в положенні для зберігання, використовуючи застібку-липучку для кріплення кришки та ремені для кріплення до шасі.
Розміри:
у розгорнутому вигляді : 311(д) х 180 (ш) х 23(г) см.
у складеному вигляді : 28(д) х 23(ш) х 12(г) см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560199015 |
| Артикул | 930824 |
| Артикул для отображения на сайте | 930824 |
| Вес | 2,4 кг |
| Вага в упаковці | 2,5 кг |
| Вид | Чохол |
| Габарити упаковки | 28 х 23 х 12 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисний |
| Применение | Всепогодний стіл |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Joola Weatherproofed (19901) |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 2399.00 |


