Килимок під тренажер Toorx Exercise Machines Mat 200 x 100 x 0,6 cm MAT06-200
- Нет в наличии
- Код: 929485

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок під тренажер Toorx Exercise Machines Mat 200 x 100 x 0,6 cm (MAT06-200) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, горизонтального велотренажера, гребного тренажера, орбітрека в домашніх умовах, а також захисту підлоги від подряпин.
Особливості:
- Амортизуюча структура Memory сприяє найкращій шумоізоляції, знижує вібрацію, поглинає удари.
- Нековзка поверхня килимка забезпечує стійкість тренажера, а також позбавляє прослизання під час тренування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990743 |
| Артикул | 929485 |
| Вес | 4,5 кг |
| Вид | Килимки під тренажери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Код виробника товару (MPN) | MAT06-200 |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материалы | Надміцний ПВХ |
| Назва | Килимок під тренажер Toorx Exercise Machines Mat 200 x 100 x 0,6 cm (MAT06-200) |
| Особенности | Нековзкий<br /> Амортизуюча структура<br /> Знижує шум і вібрацію<br /> Захищає ламінат і паркет від подряпин |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 200 x 100 x 0,6 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 2549.00 |


