Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E WELLY-E
- В наличии
- Код: 930560

-10%

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E (WELLY-E) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук.
Особливості:
- Моторизоване регулювання швидкості: від 28 до 76 обертів за хвилину (12 рівнів).
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Ергономічна форма педалей для більш зручного хвату руками.
- Можливість крутити педалі в прямому і зворотному напрямках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975970059 |
| Артикул | 930560 |
| Вес | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Габарити упаковки | 43 х 29 х 21 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Класс | Реабілітаційні |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-E |
| Конструкция | Портативні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | 5 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії |
| Программы | Встановлені програми - 5 |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 49 х 40 х 29 см |
| Рівні навантаження | 12 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Механические |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Ціна | 7399.00 |


