Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat TB-SQUAT
- В наличии
- Код: 930556

-11%






+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) - ідеальний вибір для всієї родини. Досить простого руху, щоб привести в тонус не тільки м’язи стегон, литок і сідниці, а також м’язи преса, біцепси, трицепси та м'язи спини.
Особливості:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Складана конструкція.
- Регульоване сидіння.
- Розміри в складеному вигляді - 198 x 25 x 44 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975998367 |
| Артикул | 930556 |
| Вес | 10 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 134,5 х 21,7 х 15,4 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Консоль із LCD-дисплеєм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | TB-SQUAT |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Назва | Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 128 х 95 х 44 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 5399.00 |



