Килимок пазл Toorx Interlocking 4 елементи 61 х 61 х 1,2 см Antracite MAT-60
- В наличии
- Код: 931144



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Килимок пазл Toorx Interlocking 4 елементи 61 х 61 х 1,2 см Antracite (MAT-60) підходить для занять фітнесом, йогою, пілатесом, дитячих ігор та інших видів активності. Легко збирається та розбирається завдяки пазовому з'єднанню. Компактний для зберігання. Створює комфортну поверхню для занять, зменшуючи навантаження на суглоби завдяки амортизаційним властивостям. Захищає підлогове покриття від пошкоджень спортивними аксесуарами.
Особливості:
- Пазлове з'єднання забезпечує надійне з'єднання елементів між собою.
- Можливість збільшення площі покриття шляхом додавання нових елементів.
- Рельєфна поверхня запобігає ковзанню.
- Легко очищається від забруднень вологою ганчіркою.
Технічні характеристики:
-
Розміри однієї секції - 61 х 61 х 1,2 см.
-
Загальний розмір килимка - 122 х 122 х 1,2 см.
-
Розміри в упаковці - 62 х 5 х 62 см.
-
Товщина - 12 мм.
-
Матеріал - PVC (Полівінілхлорид, ПВХ).
Комплектація:
У комплект входять 4 квадрати та 2 бортики.
Догляд за спортивними килимками Toorx: Зберігайте килимок згорнутим у нещільний рулон. Це забезпечить не тільки компактне зберігання, але і не дозволить утворитися заломам. Бажано зберігати килимок у чохлі або сумці, далеко від опалювальних приладів та прямого сонячного світла. Ультрафіолет діє руйнівно не тільки на килимки з натуральної гуми, але і на йога килимки, зроблені з ПВХ та ТПЕ.
Утримуйте килимок у чистоті. Найпростіший спосіб – протерти його губкою, змоченою нейтральним милом, ретельно змити мило та висушити. Деякі килимки можна прати в пральній машині, але не допускайте інтенсивного віджимання! Не використовуйте агресивні мийні засоби, що містять відбілювачі та сольвенти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990705 |
| Артикул | 931144 |
| Вага в упаковці | 1,5 кг |
| Габарити упаковки | 62 х 5 х 62 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Код виробника товару (MPN) | MAT-60 |
| Цвет | Antracite |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материалы | PVC |
| Назва | Килимок пазл Toorx Interlocking 4 елементи 61 х 61 х 1,2 см Antracite (MAT-60) |
| Особенности | Розбірні |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 122 х 122 х 1,2 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Килимок спортивний |
| Ціна | 999.00 |


