Баскетбольний щит Garlando Baltimora BA-17
- Нет в наличии
- Код: 930630


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольний щит Garlando Baltimora (BA-17) призначений для активного відпочинку та розваг найменших любителів баскетболу. Щит підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 15 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800219 |
| Артикул | 930630 |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Габарити упаковки | 62,5 x 42 x 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Black/Grey/Red |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 30 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 1,5 кг |
| Размер | 61 x 41 x 1,5 см |
| Тип | Щити |


