Тенісний стіл Joola Midsize FA 19130
- Нет в наличии
- Код: 930778





- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Завдяки довжині 152 см і ширині 76 см стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA менший за звичайні столи для настільного тенісу. Завдяки механізму складання стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA можна дуже швидко зібрати та розібрати. Це означає, що ви можете розпочати гру якомога швидше та знову прибрати дошку одразу після гри. Це робить стіл для настільного тенісу особливо придатним для гри дома і пропонує чудове задоволення для всієї родини.
Завдяки простому дизайну, чорній базовій рамі, сірій ігровій поверхні та помаранчевим акцентам стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA чудово виглядає в будь-якій кімнаті.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
- Легке транспортування та економія простору для зберігання Завдяки механізму складання тенісний стіл Joola Midsize FA можна дуже швидко зібрати в компактний розмір валізи та транспортувати за допомогою вбудованої ручки, а також займає менше місця для зберігання.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Midsize FA для приміщень поставляється на 99% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 3 хвилини. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Joola: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Применение | для закрытых помещений |
| Материал столешницы | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560191309 |
| Артикул | 930778 |
| Артикул для отображения на сайте | 930778 |
| Вес | 11,7 кг |
| Вага в упаковці | 13,8 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 86 х 86 х 13,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Розміри у складеному вигляді: 76 х 76 х 10 см<br /> |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Чорний |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Midsize FA (19130) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Особенности | Бічна крайка<br /> |
| Регульований натяг сітки | Немає |
| Размер | 152 х 76 х 71,5 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Толщина столешницы | 9 мм |
| Ціна | 13699.00 |


