Сітка для настільного тенісу Joola Avanti 31009
- В наличии
- Код: 930816




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сітка JOOLA Avanti один з наших найпопулярніших наборів сіток і стійок для настільного тенісу. Він ідеально підійде гравцям, які шукають традиційну сітку та набір стійок для настільного тенісу. Перевага цього набору, що він має цілісні металеві стійки.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560310090 |
| Артикул | 930816 |
| Артикул для отображения на сайте | 930816 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вага в упаковці | 0,77 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 24 х 16 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Avanti (31009) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 1299.00 |


