Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 WBX-65
- В наличии
- Код: 930723

-10%




+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) призначена для виконання в домашніх умовах вправ із гантелями або штангою. Дана модель може використовуватись як окремий тренажер, так і в поєднанні зі стійкою для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50).
Особливості:
- Максимальне навантаження на лаву, враховуючи вагу користувача - 320 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Вес | 12 кг |
| Максимальная нагрузка | 320.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975996165 |
| Артикул | 930723 |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 135 x 40 x 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння - 123 x 28 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50/70 x 50 x 2 мм<br /> Стійке до подряпин порошкове фарбування |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-65 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 123 x 52 x 40 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 7199.00 |


