Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 60 BRX-60
- Немає в наявності
- Код: 929782










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 60 (BRX-60) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 7-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 110 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині, а кермо має регулювання кута нахилу для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 7 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 68 до 92 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975970097 |
| Артикул | 929782 |
| Вага | 24 кг |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 77,5 x 25 x 52,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Кермо з регулюванням кута нахилу<br /> Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-60 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Програми | Немає |
| Регулировка | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 87 x 60 x 132 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 16399.00 |


