Тенісний стіл Joola Mini Grey 19109
- В наличии
- Код: 931432




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Тенісний стіл Joola Mini - це дуже весело. Стіл у мініформаті можна легко встановити будь-де та будь-коли. Стіл має механізм складання, тому його можна легко переносити.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Joola: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Применение | для закрытых помещений |
| Материал столешницы | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560191095 |
| Артикул | 931432 |
| Артикул для отображения на сайте | 931432 |
| Вес | 6,48 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Сірий |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл <br /> Сітка |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Mini Grey (19109) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Особенности | Бічна крайка |
| Регульований натяг сітки | Немає |
| Размер | 90 х 45 х 76 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Толщина столешницы | 5 мм |
| Ціна | 5199.00 |


