Сітка для настільного тенісу Joola Easy 31008
- Нет в наличии
- Код: 930815



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сітка для настільного тенісу JOOLA Easy аматорського рівня з покращеним гвинтовим кріпленням. Металева конструкція, гвинтове кріплення та можливість регулювання натягу сітки.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,45 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560310083 |
| Артикул | 930815 |
| Артикул для отображения на сайте | 930815 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вага в упаковці | 0,5 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 16 х 23 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Easy (31008) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 999.00 |


