Баскетбольне кільце Garlando Basketball Ring BA-28
- В наличии
- Код: 930629

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando Basketball Ring (BA-28) - баскетбольне кільце з офіційними турнірними розмірами, призначене для активного відпочинку та розваг. Кільце ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям.
- Біла поліпропіленова сітка для використання на вулиці.
- Оптимальне кріплення до стіни будинку або гаража за допомогою вбудованої металевої пластини.
- Набір для кріплення до стіни входить у комплект.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800110 |
| Артикул | 930629 |
| Вага в упаковці | 2,4 кг |
| Габарити упаковки | 60 x 47 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Red |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Комплектація: кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 2,31 кг |
| Размер | 58 x 45 x 10 см |
| Тип | Кольца |


