Сітка для настільного тенісу Gewo CS Profi black 89409100
- В наличии
- Код: 931324


- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сітка для настільного тенісу Gewo CS Profi ідеально підійде гравцям, які шукають традиційну сітку та набір стійок для настільного тенісу. Перевага цього набору, що він має цілісні металеві стійки. Підходить для шкільних і клубних занять спортом. Для поверхонь столу з максимальною товщиною 5 см.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Зараз компанія має повний спектр продукції для настільного тенісу і стала одним із найбільших брендів у Німеччині. Gewo є спонсором національних збірних, а також співпрацює з провідними гравцями, такими як Квадрі Аруна, Бенце Майорош, Енцо Англес, Оладжиде Омотайо та інші. Особливу увагу GEWO приділяє молодим талантам, інвестуючи в їхній розвиток і надаючи підтримку на шляху до професійного рівня.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,88 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4251454800425 |
| Артикул | 931324 |
| Артикул для отображения на сайте | 931324 |
| Вес | 0,88 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 24 х 19 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Класс | Тренувальний |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo CS Profi black (89409100) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Стара ціна | 1799.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 1399.00 |


