Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip 19930000
- В наличии
- Код: 931055

- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip — це саме те, що вам потрібно, щоб розпочати гру в настільний теніс, його легко одягати та знімати, коли стіл для настільного тенісу потрібно зберігати. Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip підходить для більшості столів стандартного розміру та відрізняється професійним виглядом і довговічністю! Дуже компактна металева сітка з пластиковим покриттям, просте у використанні кліпсове кріплення. За допомогою гвинта регулювання висоти та петлі натягу сітки можна оптимально відрегулювати висоту та натяг сітки, гумові накладки захищають ваш стіл. Відповідає специфікаціям ITTF і DTTB.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Зараз компанія має повний спектр продукції для настільного тенісу і стала одним із найбільших брендів у Німеччині. Gewo є спонсором національних збірних, а також співпрацює з провідними гравцями, такими як Квадрі Аруна, Бенце Майорош, Енцо Англес, Оладжиде Омотайо та інші. Особливу увагу GEWO приділяє молодим талантам, інвестуючи в їхній розвиток і надаючи підтримку на шляху до професійного рівня.
Стандарти, сертифікати : відповідає специфікаціям ITTF і DTTB, EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Вага: 0,9 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931055 |
| Артикул для отображения на сайте | 931055 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вага в упаковці | 1,575 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 24 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Класс | Тренувальний |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip (19930000) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Стара ціна | 2699.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Ціна | 2149.00 |


