Сітка для настільного тенісу Joola Klick 31011
- В наличии
- Код: 930818



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сітка для настільного тенісу Joola Klick чудово підходить для гравців-аматорів, які шукають зручну, добре виготовлену сітку для настільного тенісу за відмінною ціною. Набір для настільного тенісу Joola Klick — це саме те, що вам потрібно, щоб розпочати гру в настільний теніс, його легко одягати та знімати, коли стіл для настільного тенісу потрібно зберігати. Сітка для настільного тенісу Joola Klick підходить для більшості столів стандартного розміру та відрізняється професійним виглядом і довговічністю! Joola Klick швидко та просто збирається з регульованою висотою та системою натягу сітки для забезпечення оптимального натягу. Почніть грати як чемпіон з обладнанням, розробленим для чемпіонів.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Вага : 0,9 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560310113 |
| Артикул | 930818 |
| Артикул для отображения на сайте | 930818 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вага в упаковці | 0,95 кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 24 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Klick (31011) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Ціна | 1499.00 |


