Стійка для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 WBX-50
- В наличии
- Код: 930722

-10%



+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стійка для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50) призначена для виконання в домашніх умовах вправ зі штангою. Дана модель може використовуватись як окремий тренажер, так і в поєднанні з горизонтальною лавою Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) або регульованою лавою Toorx Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85).
Зверніть увагу: грифом та дисками тренажер не комплектується!
Особливості:
- Висота верхніх підставок для штанги регулюється від 122 до 168 см.
- Висота нижніх підставок для штанги регулюється від 65,6 до 115,6 см.
- Відстань між підставками для штанги регулюється від 85 до 135 см.
- Два тримачі дисків для штанги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990187 |
| Артикул | 930722 |
| Вес | 32 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Вид | Стійки |
| Габарити упаковки | 135 x 46 x 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 х 50 х 1,5 мм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-50 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Назва | Стійка для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 108 x 155 x 182 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 13999.00 |


