Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 WBX-70
- В наличии
- Код: 929380

-10%




+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для багатофункціонального силового тренування в домашніх умовах. Каркас тренажера виконаний зі сталевих профільних труб із порошковим фарбуванням.
Особливості:
- Турнік для підтягування різним хватом: вузьким, середнім, широким, зворотним для розвитку найширших м'язів спини, біцепсів і трицепсів, а також м'язів передпліччя.
- Віджимання на брусах для розвитку грудних м'язів та трицепсів.
- Підйом ніг із упором на руки для розвитку м'язів живота.
- Віджимання з використанням упорів для розвитку м'язів грудей, дельтоподібних м'язів і трицепсів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990163 |
| Артикул | 929380 |
| Вес | 37,5 кг |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Вид | Комбіновані верстати |
| Габарити упаковки | 145 x 43 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри спинки - 42 x 28,5 x 5 см<br /> Розміри підлокітників - 31 x 13 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 х 50 х 1,5 мм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-70 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Назва | Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 133,5 x 98,5 x 214 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 14199.00 |


