Тренажер для преса Toorx AB-Fit AB-FIT
- В наличии
- Код: 930557

-11%









+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Toorx AB-Fit (AB-FIT) ідеально підходить для схуднення та тренування м'язів преса. Крім того тренажер тонізує м'язи рук, ніг і сідниці.
Особливості:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Шарикопідшипники з нержавіючої сталі для плавного та безшумного руху.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 129 x 42 x 21,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975806464 |
| Артикул | 930557 |
| Вес | 8,4 кг |
| Вага в упаковці | 9,4 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 94 х 15 х 49 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Консоль із LCD-дисплеєм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | AB-FIT |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Назва | Тренажер для преса Toorx AB-Fit (AB-FIT) |
| Назначение | Для м'язів преса |
| Розміри | 116,5 х 42 х 60 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 5599.00 |


