Тенісний стіл Joola Midsize Blue 19110
- Нет в наличии
- Код: 930777





- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Стіл для настільного тенісу JOOLA Midsize ідеально підходить для тих, хто любить настільний теніс, але має мало місця. Крім настільного тенісу, цей багатофункціональний стіл ідеально підходить для карткових ігор або інших ваших потреб. Окремі половинки можна скласти разом і легко зберігати в більшості шаф або навіть під ліжком.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
- Економія простору для зберігання - Окремі половинки можна скласти разом і легко зберігати в більшості шаф або навіть під ліжком.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Midsize для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилини. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Розміри: стіл для настільного тенісу має розміри 168 см (довжина) x 84 см (ширина) x 76 см (висота), ідеально підходить для використання в обмеженому просторі.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Joola: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Применение | для закрытых помещений |
| Материал столешницы | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560191101 |
| Артикул | 930777 |
| Артикул для отображения на сайте | 930777 |
| Вес | 20,8 кг |
| Вага в упаковці | 22,5 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Колір сітки | Зелений |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Midsize Blue (19110) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Размер | 168 х 84 х 76 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Толщина столешницы | 6 мм |
| Ціна | 11799.00 |


