Баскетбольний щит Garlando Seattle BA-11
- В наличии
- Код: 929761

+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando Seattle (BA-11) - настінний баскетбольний щит відмінної якості, офіційного розміру, призначений для активного відпочинку та розваг. Щит ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Щит із червоними лініями на білому фоні доповнюється сталевим кільцем Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800028 |
| Артикул | 929761 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки | 112 x 72 x 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Red/White |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 8 кг |
| Размер | 110 x 70 x 3,3 см |
| Тип | Щити |


