Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort BRX-R95-COMFORT
- Нет в наличии
- Код: 929369




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort (BRX-R95-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 24 рівня навантаження, регульованого за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу користувача до 130 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу стане в нагоді під час тренування по одній із трьох пульсозалежних програм. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті за допомогою зручної ручки.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 21 програма і 24 рівня навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Сидіння зі спинкою з дихаючої сітки для вентиляції спини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975996677 |
| Артикул | 929369 |
| Вес | 43 кг |
| Вага в упаковці | 48 кг |
| Вес маховика | 10 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 146 x 25 x 66 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br /> Підставка для смартфона/планшета<br /> Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br /> Сидіння з регулюванням по горизонталі<br /> Спинка сидіння з дихаючої сітки |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-R95-COMFORT |
| Конструкция | Горизонтальні Зі спинкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | 21 |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Підставка для аксесуарів<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br /> Відновлення пульсу |
| Программы | Ручна програма - 1<br /> Встановлені програми - 10<br /> Контроль навантаження в Ватах - 1<br /> Пульсозалежні програми - 3<br /> Індивідуальні програми - 5 |
| Регулировка | Сидіння |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 150 x 60 x 116 см |
| Рівні навантаження | 24 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 27999.00 |


