Гребний тренажер Toorx Rower Compact ROWER-COMPACT
- Нет в наличии
- Код: 929484









+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою гідравлічного поршня. Гребний тренажер розрахований на користувача вагою до 110 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт при тривалих вправах. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Гідравлічна система опору з 12-ма рівнями навантаження.
- Сидіння на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей, який відображає необхідні параметри тренування.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990026 |
| Артикул | 929484 |
| Вес | 15 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Вес маховика | Немає |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Габарити упаковки | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Платформи для ніг із лямками<br /> Складана конструкція |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-COMPACT |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) |
| Показання дисплея | Час<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Кількість гребків за хвилину |
| Программы | Немає |
| Розділ | Гребні тренажери |
| Розміри | 134 x 59 x 60,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 64,5 x 59 x 134 см |
| Рівні навантаження | 12 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Гідравлічні |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Ціна | 12999.00 |


