Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood F3ACULNO
- Нет в наличии
- Код: 929493







+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) - ідеальний футбольний стіл для юних талантів. Модель виготовлена із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Міцні чорні ніжки із МДФ мають хромовані проміжні поперечини та компенсатори нерівності підлоги для ідеальної стійкості. Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9. За співвідношенням ціни та якості цей стіл стане чудовим подарунком для гравців-початківців.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Елегантні та міцні ніжки із МДФ із чорним меламіновим покриттям та хромовані сполучні планки забезпечують максимальну стійкість під час гри.
- Стандартні хромовані вирівнювачі для ідеально рівного ігрового поля на нерівній підлозі.
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті наскрізні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що повністю обертається, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 3 захисники - 4 півзахисники - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Фігурки гравців червоного та синього кольору закріплені на штангах індивідуально.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
- У комплекті 2 чорно-білих м'ячі.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975120317 |
| Артикул | 929493 |
| Вес | 28 кг |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Возраст | Від 12 років |
| Габарити упаковки | 129 x 66 x 13 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м'ячі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество игроков | 2-4 |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри | 121 х 95 х 80 см |
| Розміри ігрового поля | 104 х 58 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 9799.00 |


