Гребний тренажер Toorx Rower Active ROWER-ACTIVE
- Нет в наличии
- Код: 929510




- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування, яка не виробляє тертя, забезпечує оптимальну амплітуду рухів та відносну безшумність в процесі тренування. Гребний тренажер розрахований на вагу до 100 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 5 кг та сидіння на роликах забезпечують оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975993959 |
| Артикул | 929510 |
| Вес | 18,3 кг |
| Вага в упаковці | 20,3 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 145 х 45 х 19 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br /> Платформи для ніг з лямками |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-ACTIVE |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | 1 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Кількість гребків за хвилину<br /> Пульс |
| Программы | Програма швидкості відновлення пульсу - 1 |
| Розділ | Гребні тренажери |
| Розміри | 152,5 x 77,5 x 55,8 см |
| Розміри у складеному вигляді | 77 x 55,8 x 152,5 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 19599.00 |


