Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 80EVO SRX-80EVO
- В наличии
- Код: 929738










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 80EVO (SRX-80EVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 24-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 140 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння та кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 24 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Q-фактор - 19,5 см.
- Відстань від керма до сидіння складає від 65 до 74 см.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975999623 |
| Артикул | 929738 |
| Вес | 51 кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Вес маховика | 24 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 105 x 22,5 x 91 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером<br /> Кермо з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-80EVO |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Немає |
| Максимальный вес пользователя | 140 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики<br /> Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Программы | Немає |
| Регулировка | Керма<br /> Сидіння |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 110 x 53 x 119 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Механические |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 35899.00 |


