Баскетбольна стійка Garlando Newport BA-212
- Нет в наличии
- Код: 929766


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Newport (BA-212) регулюється по висоті, призначена для дорослих гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби Ø60 мм і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою чорного кольору.
- Практичний і безпечний механізм фіксації стійки на потрібній висоті.
- Щит привабливого дизайну, виконаний із міцного пластику товщиною 28 мм із подвійними стінками, ребрами жорсткості та стабілізуючими металевими стрижнями.
- Сталеве кільце Ø45 см чорного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 100 кг
- Вага основи, заповненої піском - 130 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800158 |
| Артикул | 929766 |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Габарити упаковки | 114 x 75 x 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Black/Orange |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Висота кошика: 230-305 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа<br /> Вага: 19 кг |
| Размер | Щит: 110 x 70 x 2,8 см<br /> Основа: 110 x 75 x 16 см |
| Тип | Стійки |


