Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 WBX-40
- В наличии
- Код: 930558

-10%






+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) призначена для виконання в домашніх умовах вправ на м'язи спини, прес, біцепс і трицепс.
Особливості:
- Сидіння та парта Скотта мають регулювання.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 136 x 71,5 x 24,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990194 |
| Артикул | 930558 |
| Вес | 28 кг |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 108 x 37 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння - 85 x 25 x 5 см<br /> Розміри парти Скотта - 46 x 25,5 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм<br /> |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-40 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Назва | Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 139 x 71,5 x 104 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 9299.00 |


