Аерохокей Garlando Mistral MISTRAL
- В наличии
- Код: 930563

-10%


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) призначений для гравців молодшого шкільного віку. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ, і відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири опорні ніжки із МДФ товщиною 12 мм забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ніжки посилені поперечними панелями, що надають столу необхідну стійкість.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 1,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою механічних лічильників.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975755021 |
| Артикул | 930563 |
| Вес | 25,8 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Вид | Аерохокей |
| Возраст | Від 8 до 12 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 4 біти<br /> 4 шайби |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество игроков | 2-4 |
| Назва | Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри | 152 x 76 x 79 см |
| Розміри ігрового поля | 140 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 13399.00 |


