Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 9500 SRX-9500
- Немає в наявності
- Код: 930568










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 9500 (SRX-9500) із лінійки Full Commercial італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в спортивних залах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження. Важкий 24-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Спортивне сидіння та кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його в приміщенні.
Клас тренажера: Professional line (для інтенсивного комерційного використання)
Особливості:
- Колодкова гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 24 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Напівконтактні педалі Shimano SPD дозволяють використовувати спеціальне веловзуття.
- Сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій (купується окремо).
- Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу (купується окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975805320 |
| Артикул | 930568 |
| Вага | 65 кг |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Вага маховика | 24 кг |
| Вимірювання пульсу | Є (опціонально) |
| Габарити упаковки | 116 x 26 x 88 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD (опціонально) |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Клас | Professional line (для інтенсивного комерційного використання) |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-9500 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Підставка для аксесуарів<br /> Транспортувальні ролики<br /> Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | Дистанція<br /> Калорії<br /> Оберти за хвилину<br /> Пульс<br /> Час<br /> Швидкість |
| Програми | Немає |
| Регулировка | Керма<br/> Сидіння |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 121 x 51 x 111 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 67999.00 |


