Баскетбольний щит Garlando Portland BA-16
- Нет в наличии
- Код: 930631


+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 Вторник 10:00 - 18:00 Среда 10:00 - 18:00 Четверг 10:00 - 18:00 Пятница 10:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Хмельницкий
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерАлександрХмельницкий, Украина+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16) призначений для активного відпочинку найменших любителів баскетболу. Завдяки складаному кошику, що заощаджує місце, і практичним гачкам для підвішування на дверях, він стане приємною розвагою навіть вдома. Щит також підходить для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 20 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800202 |
| Артикул | 930631 |
| Вага в упаковці | 2,5 кг |
| Габарити упаковки | 72,5 x 46 x 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Black/Grey/Red |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 30 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 2 кг |
| Размер | 71 x 45 x 2 см |
| Тип | Щити |


