Продавець ProSUP Surfing розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
154 відгуків
promo_banner

Можливо, менеджер не бачить Ваше повідомлення зараз (це автовідповідач), але обов'язково прочитає і надасть Вам відповідь в робочий час

ProSUP Surfing
+380 (98) 800-11-20
Олександр
+380 (63) 225-56-29
менеджер
+380 (95) 101-08-00
менеджер

Умови та положення щодо використання веб-сайту

ПРАВОВА НОТАТКА:

БУДЬ-ЛАСКА, ПЕРЕД ТИМ ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ЦИМ САЙТОМ, ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО УМОВИ КОРИСТУВАННЯ.

БУДЬ-ЯКИЙ ДОСТУП (КОЛЕКТИВНИЙ АБО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ – ЗАЛЕЖНО ВІД СИТУАЦІЇ) І ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ ProSUP Surfing – ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ТА ІНФОРМАЦІЮ, – МАЄ КЕРУВАТИСЬ УМОВАМИ ТА ПОЛОЖЕННЯМИ (ЧАС ВІД ЧАСУ В НИХ МОЖУТЬ ВНОСИТИСЯ ПОПРАВКИ), ЩО ЇХ МІСТИТЬ ЦЕЙ ДОКУМЕНТ.

ProSUP Surfing Є ВЕБ-САЙТОМ компанії PROSUP SURFING". ВИКЛАДЕННІ УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ ІНШИХ ДОМЕНІВ, ЧИЇ НАЗВИ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ ДО САЙТУ ProSUP Surfing, ВКЛЮЧАЮЧИ ІНШІ ДОМЕНИ, ЩО ПРОЙШЛИ РЕЄСТРАЦІЮ ProSUP Surfing.


ЯКЩО ВИ ЗАЙШЛИ НА ЦЕЙ САЙТ, КОПІЮЄТЕ ЯКУСЬ ІНФОРМАЦІЮ АБО ЯКИМСЬ ІНШИМ ЧИНОМ КОРИСТУЄТЕСЬ ЦИМ САЙТОМ, ЦЕ АВТОМАТИЧНО ОЗНАЧАЄ ВАШУ ЗГОДУ З УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ.

PROSUP SURFING" МАЄ ЦІЛКОВИТЕ ПРАВО ЧАС ВІД ЧАСУ ЗМІНЮВАТИ НА СВІЙ РОЗСУД УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ, І ВАШЕ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ ПІСЛЯ ЦИХ ЗМІН АВТОМАТИЧНО ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ ЗГОДНІ З УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ, ЩО ВЖЕ ЗАЗНАЛИ ЗМІН. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ, ТО МАЄТЕ ПРАВО НЕ ЗАХОДИТИ НА САЙТ І НЕ КОРИСТУВАТИСЬ НИМ.1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

1.1 Лише для особистого користування та внутрішньої комерції. Копірайт.
Якщо немає специфічних домовленостей, наш сайт призначений лише для інформування. Дизайн, тексти та графічні зображення сайту (а також відбір і розташування цих елементів) мають авторське право і захищені світовими законами про авторське право та договірними положеннями. За винятком випадків, коли є особливий дозвіл, матеріали сайту неможна копіювати, передруковувати, модифікувати, публікувати, скачувати, розміщувати на інших сайтах, пересилати або розповсюджувати будь-яким чином без попереднього письмового дозволу PROSUP SURFING". Такі дії суворо заборонені законом і можуть призвести до жорстких адміністративних або кримінальних покарань. Порушники авторського права PROSUP SURFING" будуть притягнуті до максимальної відповідальності. За винятком випадків, спеціально обумовлених в цьому документі, PROSUP SURFING" не дає (прямо чи опосередковано) користувачам жодних прав на патенти, копірайти, торгівельні марки та комерційні таємниці.

1.2 Лінки до інших матеріалів.
PROSUP SURFING" не контролює ті сайти, на які має лінки (посилання). PROSUP SURFING" не несе відповідальність за контент сайтів, на які має лінки, – ані за зміст тих сайтів, на які ви можете потрапити через ті сайти, на які ми посилаємося. PROSUP SURFING" зберігає за собою право будь-коли видаляти лінки або програму, що лінкує. PROSUP SURFING" вставляє лінки, лише керуючись принципом зручності. Лінки не означають, що PROSUP SURFING" схвалює або перевіряло чи підтверджує інформацію, продукцію, програми або рекламує компанії на сайтах, на які посилається. Якщо ви заходите на будь-які сайти "третьої сторони" – на ті, що посилається наш сайт, – ви берете всю відповідальність на себе.

1.3 Анулювання аккаунту.
PROSUP SURFING" зберігає за собою право у будь-який час позбавляти користувачів доступу на сайт ProSUP Surfing або призупиняти цей доступ на деякий час. PROSUP SURFING" керується власним розсудом і не зобов'язане завжди вказувати причину цього рішення або повідомляти про це.

1.4 Користувачі мають право анулювати свій аккаунт у будь-який час, вказавши або не вказавши причину такого рішення.

1.5 Користування аккаунтом.
ProSUP Surfing дозволяє користувачам давати доступ до їхнього аккаунту членам своєї сім'ї. Користувач, однак, несе повну відповідальність за користування аккаунтом. Він не може віддавати, передавати, перепродавати і будь-яким іншим чином розпоряджатись своїми правами власника аккаунту. Аккаунт користувача призначений лише для користування його власником та членами його сім'ї.

1.6 Користувач надає особисту інформацію і підтверджує, що:

1) йому не менше 18 років, і він досяг віку, який дозволяє йому законно надавати інформацію необхідну для створення власного аккаунту;

2) вся надана ним інформація є правдивою й точною;

3) він є індивідуумом, який має право на подання інформації для створення аккаунту. Користувач, створюючи аккаунт, погоджується з тими зобов'язаннями та тією відповідальністю, що їх містить документ Умови та Положення.2. ТОРГОВІ МАРКИ

Якщо немає спеціальних вказівок, всі маркувальні знаки та логотипи, що розміщені на нашому сайті, захищені правами на товарні знаки. Відсутність назви продукції чи послуги не означає відмову власника цієї продукції і послуг від права на товарні знаки та іншу інтелектуальну власність, що стосується назв та логотипів.3. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

3.1 Загальне.
PROSUP SURFING" НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЩО
(I) САЙТ ВІДПОВІДАТИМЕ ВСІМ ВАШИМ ВИМОГАМ;
(II) САЙТ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ІНФОРМАЦІЄЮ БЕЗПЕРЕРВНО І ВЧАСНО, І ЩО ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ЗАВЖДИ БУДЕ ТОЧНОЮ, БЕЗПЕЧНОЮ І БЕЗПОМИЛКОВОЮ;
(III) БУДЬ-ЯКІ НАСЛІДКИ КОРИСТУВАННЯ ЦИМ САЙТОМ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ТОЧНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ ОСТАТОЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ;
(IV) ЯКІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ, ПОСЛУГ, ІНФОРМАЦІЇ ТА РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ ОТРИМУЄТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО КУПУЄТЕ, ЗАВЖДИ ВІДПОВІДАТИМЕ ВАШИМ ОЧІКУВАННЯМ.

PROSUP SURFING" НЕ БЕРЕ НА СЕБЕ ЖОДНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ЩОДО ОБНОВЛЕННЯ, ВИПРАВЛЕННЯ АБО ПОЛІПШЕННЯ САЙТУ.

3.2 Жодних гарантій.
PROSUP SURFING" МАКСИМАЛЬНО – НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО – КЕРУЄТЬСЯ ПРИНЦИПОМ "ЯК Є"; ТОБТО НА САЙТІ ProSUP Surfing МОЖУТЬ БУТИ ПОМИЛКИ, І МИ НЕ ДАЄМО НІЯКИХ ГАРАНТІЙ (ПРЯМИХ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНИХ) ЇХНЬОЇ ВІДСУТНОСТІ. PROSUP SURFING" ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ТА УМОВ СТОСОВНО ДО САЙТУ ТА ЙОГО ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ВКЛЮЧАЄ (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ) БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ЩОДО ЯКОСТІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ, НАЗВ, ПАТЕНТНОЇ ЧИСТОТИ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ, ВІДСУТНОСТІ ВІРУСІВ, ТОЧНОСТІ Й КОМПЕТЕНТНОСТІ, ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ І НАСЛІДКІВ, ЗАПОБІГАННЯ ЧИЄЇСЬ НЕДБАЛОСТІ, ТОЩО. УСІ МОЖЛИВІ РИЗИКИ КОРИСТУВАННЯ НАШИМ САЙТОМ ТА ЙОГО ІНФОРМАЦІЄЮ – ТО СПРАВА ЦІЛКОВИТО КОРИСТУВАЧА.


4. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Й ПРАВ ЮРИДИЧНОГО ЗАХИСТУ.

4.1 Виключення.
МАКСИМАЛЬНО – НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО – PROSUP SURFING" В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ШКОДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ) БУДЬ-ЯКУ СПЕЦІАЛЬНУ, БЕЗПОСЕРЕДНЮ АБО ВИПАДКОВУ, ОПОСЕРЕДКОВАНУ, НАСЛІДКОВУ ШКОДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ (СПИСОК НЕПОВНИЙ) ВТРАТУ ПРИБУТКІВ, ВТРАТУ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ТА ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЗУПИНКУ БІЗНЕСУ, ОСОБИСТИЙ ЗБИТОК, ВТРАТУ ПРИВАТНОСТІ, НЕВИКОНАННЯ РІЗНИХ ОБОВ'ЯЗКІВ (ТАКИХ ЯК, СУМЛІННІСТЬ, НЕОБХІДНА ДБАЙЛИВІСТЬ, ЗАПОБІГАННЯ ГРОШОВИХ ВТРАТ), ЩО У БУДЬ-ЯКІЙ МІРІ ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО САЙТУ АБО З ВІДСУТНІСТЮ МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ – НАВІТЬ ЯКЩО КЕРІВНИЦТВО PROSUP SURFING" ЗНАЄ АБО МАЛО ЗНАТИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ ШКОДИ ІЗ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНОГО СПИСКУ. ЯКЩО ВИ НЕЗАДОВОЛЕНІ САЙТОМ АБО БУДЬ-ЯКИМ ЙОГО РОЗДІЛОМ, АБО ЯКИМСЬ ІЗ ВИКЛАДЕНИХ ТУТ УМОВ, ВИ МАЄТЕ ЦІЛКОВИТЕ, ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО ПРИПИНИТИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ОДНООСІБНО АНУЛЮВАТИ СВІЙ АККАУНТ НА ЦЬОМУ САЙТІ. ВСІ ВИЩЕЗГАДАНІ ОБМЕЖЕННЯ, ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ВІДМОВИ ВІД ГАРАНТІЙ ДІЮТЬ МАКСИМАЛЬНО В МЕЖАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА – НАВІТЬ ЯКЩО КОРИСТУВАЧ СУТТЄВО ВТРАЧАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЮРИДИЧНОГО ЗАХИСТУ.

4.2 Відшкодування.
Ви погоджуєтесь захищати компанію PROSUP SURFING" від шкоди, що їй можуть завдати всі можливі позови, зобов'язання, вимоги, штрафи, конфіскації, судові процеси й розгляди, пов'язанні з цим витрати (в тому числі й гонорари адвокатам), що можуть трапитись, накликати відповідальність як наслідки вашого користування сайтом або порушень вами будь-яких умов та положень цього документу.


5. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ProSUP Surfing

5.1 Ви погоджуєтесь з умовами конфіденційної політики ProSUP Surfing, як вони викладені на цьому сайті.

5.2 Будь-які конфліктні питання щодо конфіденційної політики ProSUP Surfing мають вирішуватись в узгоджені з умовами цієї Угоди, як і з тими положеннями й умовами, що викладені в самому документі "Конфіденційна Політика ProSUP Surfing".


6. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ.

6.1 Модифікація.
PROSUP SURFING" зберігає право у будь-який час і на свій розсуд змінювати умови, положення та оголошення, що їх пропонує наш сайт, включаючи (крім всього іншого) витрати, що пов'язанні з користуванням сайту. PROSUP SURFING" може у будь-який час перевіряти, змінювати й виправляти текст Угоди прямо в онлайні. Тому вам слід час від часу продивлятися цю Угоду – викладені в ній умови обов'язкові для вас. Деякі положення Умов можуть бути замінені повідомленнями явно юридичного характеру або умовами, що розміщені на певних сторінках сайту. PROSUP SURFING" також зберігає право у будь-який час і на свій розсуд модифікувати або зупиняти (тимчасово або на невизначений час) роботу сайту або якусь його частину з повідомленням про це або без повідомлення. Ви погоджуєтесь, що сайт не несе відповідальності перед вами або перед третьою стороною за будь-які модифікації та тимчасові або довгострокові припинення роботи сайту.

6.2 Передача прав.
Ви не можете передавати комусь будь-які свої права або делегувати будь-які зобов'язання, що їх містять умови Угоди, без попередньої письмової згоди PROSUP SURFING". Будь-які спроби вчинити так розцінюватимуться як порушення умов Угоди.

6.3 Юрисдикція.
УМОВИ УГОДИ МАЮТЬ ІНТЕРПРЕТУВАТИСЬ І КЕРУВАТИСЬ ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ. КЕРІВНИЦТВО PROSUP SURFING" І КОРИСТУВАЧ САЙТУ ПОГОДЖУЮТЬСЯ, ЩО БУДЬ-ЯКІ ПРАВОВІ, ПРОБЛЕМНІ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ PROSUP SURFING", КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТУ ProSUP Surfing І ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ PROSUP SURFING", БУДУТЬ ВИРІШУВАТИСЬ ПІД ЮРИСДИКЦІЄЮ УКРАЇНИ. ВИКОРИСТАННЯ НАШОГО САЙТУ Є НЕПРАВОМОЧНИМ ПІД БУДЬ-ЯКОЮ ЮРИСДИКЦІЄЮ, ЯКЩО ВОНО НЕ ПРИЗВОДИТЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ВСІХ ПОЛОЖЕНЬ ТА УМОВ, В ТОМУ ЧИСЛІ І ТИХ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ ДО ЦЬОГО РОЗДІЛУ.

6.4 Право справедливого відшкодування.
Ви визнаєте, що порушення вами будь-яких зобов'язань, викладених в умовах Угоди, можуть спричинити PROSUP SURFING" непоправної шкоди, яку не завжди можна відшкодувати штрафами, згідно із законом. Отже, у випадку порушень або невиконань зобов'язань з вашого боку – що включає ті ваші дії, що можуть привести до втрати або зменшення репутації PROSUP SURFING", її престижу, або втрати прав, – PROSUP SURFING" матиме право на негайні судові заборони, окрім інших доступних засобів для протидії та запобігання будь-якої непоправної шкоди і різного виду втрат.

6.5 Неподільна угода.
Ця Угода являє собою неподільний договір між PROSUP SURFING" та вами стосовно до змісту Угоди, і замінює собою всі попередні усні й письмові угоди, що мають відношення до змісту даної Угоди. Будь-які заяви, ствердження, гарантії і домовленості будь-якого виду, що не висловлені чітко в цій Угоді, не будуть мати ніякого впливу і не можуть бути використаними для інтерпретації, змін або обмежень тих умов та положень, що їх містить дана Угода.

 

ПОЛІТИКА ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIE (COOKIE POLICY)

Використовуючи веб-сайт  www.prosup.net.ua  компанії PROSUP SURFING  і інші пов'язані мобільні додатки, сервіси і інструменти, Ви погоджуєтеся із Політикою конфіденційності ProSUP Surfing та на використання встановлених нами і третіми сторонами файлів cookie, а також, на застосування інших технологій відстеження дій на сайті для забезпечення коректної його роботи. Зокрема, ми можемо збирати сукупні дані про використання сайту з метою поліпшення взаємодії з Вами в Інтернеті і управління маркетинговими і сервісними зверненнями до Вас. Ви можете відключити деякі файли cookie, що використовуються нами, проте це може вплинути на можливість і коректність використання нашого сайту (мобільного додатку).

Виконуючи вимоги Генерального регламенту про захист даних, прийнятого постановою ЄС 2016/679 (General Data Protection Regulation, GDPR), в частині, що стосується обробки персональних даних і захисту конфіденційності в секторі електронних комунікацій e-Privacy Directive, нам потрібна Ваша згода на використання файлів cookie, і їх установку на Ваших пристроях.

У цій Політиці використання файлів cookie викладено необхідну інформацію щодо використання нами файли cookie, про цілі використання цих файлів і Ваші права.


Що таке файл cookie?
Файл cookie – це файл маленького розміру, який створюється при використанні веб-сайту і зберігає інформацію у браузері або на пристрої, з якого здійснювався доступ.

Збережені на вашому пристрої файли cookie ідентифікують не конкретного користувача, а використовуваний Вами комп'ютер або мобільний пристрій за допомогою ідентифікаційних міток, генерованих у випадковому порядку.

Детальнішу інформацію про файли cookie можна знайти на цих сайтах:Для чого ми використовуємо файли cookie?
Для ефективнішого використання Вами можливостей нашого сайту, Ваш комп'ютер або мобільний пристрій повинні приймати файли cookie у таких випадках:
 
 • Для забезпечення процесу реєстрації або іншого сервісу на нашому сайті.
 • Для надання інформації, яка може допомогти нам зрозуміти, що Вам сподобалося на нашому сайті і в наших електронних розсилках, а що – ні. Це допомагає нам пропонувати Вам більш індивідуальні опції і більш відповідну інформацію при наступних візитах.
 • Для оцінки ефективності нашого сайту (мобільного додатку), у тому числі розміщеної маркетингової інформації.Які дані вашої ідентифікації містять файли cookie?
Стандартний файл cookie містить інформацію про ідентифікацію Вашого веб-браузеру, а не користувача. Цей файл cookie запам'ятовує Ваші налаштування, історію навігації сторінками сайту, оптимізує роботу користувача, зберігає встановлені Вами параметри.

Деякі використовувані нами файли cookie можуть зберігати детальнішу інформацію, що можливо навіть дозволяє Вас ідентифікувати, і можуть містити більшу кількість Вашої особистої інформації. Проте, додаткові відомості Вашої ідентифікації можуть вноситися тільки Вами власноруч і усвідомлено передаватися нам, і тільки у разі підтвердження Вашої персональної згоди на це.


Категорії файлів cookie та цілі їх використання
Класифікація файлів cookie нашого веб-сайту ґрунтується на правилах Міжнародної торгової палати відносно файлів cookie.


1. СУВОРО НЕОБХІДНІ (STRICTLY NECESSARY)

«Суворо необхідні» файли cookie є обов'язковими і необхідними для забезпечення коректного переміщення і використання особливостей веб-сайту, що відповідають запитам:

 • вільної навігації веб-сайтом;
 • запам'ятовування попередніх дій щойно Ви переходите назад на сторінку в рамках одної сесії;
 • безпечного доступу для користувача до захищених областей Web- ресурсу і використання його повноцінного функціонала;
 • взаємодії із додатками Web- ресурсу і зручності навігації усіма його сервісами;
Файли cookie цієї категорії не збирають про Вас ніякої особистої інформації. Вони є тимчасовими і видаляються відразу після завершення використання веб-браузеру.


2. ПРОДУКТИВНІСТЬ (PERFORMANCE)

Cookie-файли про «Продуктивність» застосовуються для анонімного збору статистичної інформації, аналізу продуктивності веб-сайту, якості надання наших послуг. Такі дані включають:
 
 • Веб-аналітику. Відстеження відвідуваності веб-сайту в цілях забезпечення стійкого й надійного сервісу;
 • Партнерське відстеження. Існує для відправлення анонімного повідомлення партнерам про те, що один із наших відвідувачів також відвідав їхній веб-сайт.
 • Обробку помилок. Потрібна для того, щоб допомогти нам поліпшити веб-сайт шляхом визначення будь-яких виникаючих помилок і їх причин;
 • Технології відстеження. Необхідні для попередження шахрайської діяльності і порушень безпеки;
 • Тестування розробок. Виконує тестування різних варіантів розробок нашого веб-сайту;
 • Статистику відгуків на маркетингову інформацію. Використовується для того, щоб проаналізувати, наскільки ефективною є наша маркетингова інформація.
Для відстеження даних про продуктивність ми використовуємо Google Analytics. Це аналітична веб-служба, що надається стороннім постачальником Google, Inc. Інформація про використання веб-сайту регулюється сертифікатом конфіденційності Google Privacy Shield і окремою угодою щодо обробки даних, підписаною із Google. Детальну інформацію див. на сайті в розділі інформація про Google Analytics і конфіденційність даних.


3. ФУНКЦІОНАЛЬНІ (FUNCTIONALITY)

«Функціональні» файли cookie є постійними і дозволяють персоналізувати вміст нашого веб-сайту відповідно до встановлених вимог клієнта, і тим самим здійснювати можливість:
 
 • звертатися до Вас на ім'я;
 • використати вимоги щодо регіональних і мовних параметрів;
 • розпізнавати Ваші пристрої і здійснювати перевірку достовірності авторизації;
 • підтримувати використання географічно прив'язаних інструментів для визначення Вашого місця знаходження.
Файли cookie цієї категорії здійснюють аналіз Ваших дій в процесі використання веб-сайту і не містять персональних даних особистої ідентифікації клієнтів.


4. МАРКЕТИНГОВІ (TARGETED ADVERTISING)

«Маркетингові» файли cookie призначені для взаємовідношення з третіми сторонами за допомогою технології відстеження для доставки контенту, розміщуючи від нашого імені таргетовану рекламу, що відповідає Вашим інтересам до нашого сайту і сайтів третіх сторін, на підставі того, як Ви взаємодієте із додатком, рекламою або контентом. Це дозволяє:
 
 • поліпшити релевантність і персоналізацію маркетингових дій;
 • обмежити кількість повторень маркетингової дії або показів рекламних оголошень;
 • проводити опитування щодо якості обслуговування клієнтів;
 • оцінити ефективність маркетингових/рекламних кампаній.
Файли cookie цієї категорії знаходяться під управлінням третіх осіб. Детальну інформацію щодо захисту конфіденційності при використанні веб-сайтів таких третіх осіб можна отримати в таблиці нижче.


Управління файлами cookie і технологією відстеження
Ми украй серйозно відносимося до захисту конфіденційності Ваших даних, тому без крайньої необхідності ми не прикріплюємо до файлів cookie будь-яку інформацію здатну ідентифікувати Вашу особу.

Ви можете відмовитися приймати, обмежити використання або зовсім видалити файли cookie, відповідним чином налаштувавши свій веб-браузер під індивідуальні параметри. Налаштування Вашого веб-браузеру доступні за наступними посиланнями:
 

 

Зверніть увагу! Використання індивідуальних налаштувань веб-браузеру може привести до обмеженого доступу до деяких розділів сайту або неповного його функціонування, а також, перешкоджатиме ідентифікації Ваших пристроїв і відповідного збору відомостей, тому:
 
 • ми не знатимемо про Вашу відмову від поведінкової реклами, тому банери від третіх осіб знову з'являтимуться при відвідуванні Вами інших сайтів;
 • ми не зможемо автоматично дізнатися, що Ви погодилися з нашими Політикою конфіденційності, Політикою відносно файлів cookie і іншими правилами і умовами, тому запити на підтвердження з'являтимуться при кожному Вашому відвідуванні сайту.

 

Ви також можете відмовитися від використання поведінкової онлайн-реклами сторонніх рекламодавців, які управляють рекламними оголошеннями, що більшою мірою відповідають Вашим інтересам, шляхом установки індивідуальних налаштувань, відвідавши ці веб-сайти:
 

 

Відкликати свою згоду на використання нами файлів cookie виконується шляхом установки індивідуальних налаштувань свого веб-браузеру і видалення файлів cookie з веб-браузеру.


Інші технології відстеження

Сторонні веб-сервіси. Іноді на нашому веб-сайті ми використовуємо сторонні веб-сервіси для відображення зображень, перегляду відео або організації голосувань/опитувань. Так само як і у випадку з кнопками доступу до соціальних мереж, ми не можемо перешкоджати збору цими сайтами або зовнішніми доменами інформації про те, як Ви використовуєте зміст сайту.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner